7 wyjątkowych dni Twojego życia.

Rok akademicki dla studentów to wyjątkowo intensywny czas.

Czy tego chcemy, czy nie, nasze dni podporządkowywane są w czasie roku akademickiego zajęciami na uniwersytecie. Nasze projekty przechodzą przez filtr wejściówek, wyjściówek, kolokwiów, egzaminów. Nasze życie towarzyskie też wchodzi mniej lub bardziej w ramy środowiska uniwersyteckiego. Nawet nasza dieta i liczba godzin snu są również warunkowe rytmem uczelni.

Jednak przychodzi co roku ten dzień, w którym nie mówimy sobie „do jutra”. Następnego dnia już zajęć nie będzie. Czujemy się w pewnym sensie lżej. Pewna porcja obowiązków przestaje być aktualna. Szukamy czegoś nowego. Idziemy wtedy do pracy, spędzamy czas z rodziną, podróżujemy, poznajemy nowych ludzi. Mamy w końcu dużo czasu dla siebie i dla bliskich.

Jak spędzić dobrze ten czas?

Wyobraź sobie, że spędzisz jeden tydzień wakacji zupełnie inaczej. Być może ten tydzień będzie tygodniem Twojego życia? Spotkasz ludzi z całego świata o podobnych zainteresowaniach. Każda z tych osób będzie miała coś ciekawego Tobie do przekazania. Spędzisz ten czas na udoskonalaniu swoich umiejętności. Nauczysz się czegoś nowego. Zbudujesz nowe więzi. Będziesz uczyć się, odpoczywać, imprezować. Zmienisz otoczenie.

Międzynarodowy kurs radiologii w Poznaniu pozwoli Ci widzieć więcej. Zainspirujesz się nowymi technologiami w medycynie. Będziesz ćwiczyć interpretacje zdjęć RTG. Będziesz uczyć się wykonywać USG. Zrozumiesz TK i MR. Zjesz gzika z pyrami, napijesz się hyćki, spróbujesz kaczki po wielkopolsku.

Nasza oferta obejmuje 7 dni. 7 wyjątkowych dni Twojego życia.

 

Poprzedni

Następny