O Nas

Rok 2019 to dla RÉSONNEZ czas narodzin oraz dojrzewania. Okres doskonalenia i rozkwitu, a przede wszystkim wymagającej pracy. Kształtowania się idei, planów i wizji, jak również dorastania jako świadomej jednostki, która wzbudza zainteresowanie pośród coraz szerszego grona odbiorców.

Wszystko zaczęło się pewnego słonecznego dnia w kawiarni. Głowy pełne koncepcji, wypełnione po brzegi nowymi pomysłami. Długopisy, kartki, zeszyty– wszystko w ruch. Gotowi do działania. Burza mózgów. To czas, w którym narodziła się wizja połączenia studentów medycyny z całego świata.

W 2019 roku powstało nasze logo, nasza identyfikacja wizualna. Nasza strona internetowa na Facebook’u stała się największą w Polsce studencką platformą popularyzującą radiologię! Pracowaliśmy nad serią wywiadów z wyjątkowymi osobami środowiska medycznego. RÉSONNEZ zaliczyła swój debiut w uniwersyteckiej gazetce PULS UM.

W 2019 pisano o nas w 7 różnych krajach, wspominało nas 14 różnych stron internetowych w Polsce. Zaufało nam łącznie 15 partnerów, instytucji i przedsiębiorstw – zarówno w Polsce jak i zagranicą. Nawiązaliśmy fantastyczne kontakty i relacje, które przyczyniają się do niesamowitego odbioru Summer International Radiology Course przez naszych uczestników.

Dziękujemy za wszystkie serdeczne słowa wsparcia, które otrzymaliśmy w 2019 roku. Każde z nich wiele dla nas znaczy, dając nam motywacje do codziennej pracy. Dzięki Wam, czujemy, że robimy coś niezwykłego. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy nam zaufali i w nas uwierzyli, wiedząc, że początki nie są łatwe.

 

info@resonnez.com

Spotkanie osobiste? Spotkajmy się w Poznaniu! Prosimy uzupełnić formularz kontaktowy.