PSR

Poznańska Szkoła Radiologii

Rozpoczynamy nowy rozdział naszej działalności. U podstaw tego, co robimy leży chęć stawania się coraz lepszym. Jesteśmy po to, by poznawać więcej, widzieć więcej i dzielić się wiedzą. Wiemy, że POZNAŃSKA SZKOŁA RADIOLOGII w pełni oddaje to, czego oczekujemy od kursu i spełni oczekiwania wszystkich. To przede wszystkim praktyczne podejście do kursu oraz wyjątkowi lekarze, którzy chcą przekazać i nauczyć jak najwięcej.

POZNAŃSKA SZKOŁA RADIOLOGII:

8h kursu każdego dnia przez 3 dni!
Wszystko co powinien wiedzieć przyszły lekarz o diagnostyce obrazowej podczas swojego pierwszego dyżuru. Jest to wyjątkowe wydarzenie na skalę krajową, dającym przyszłym lekarzom możliwość zgłębienia oraz zastosowania wiedzy radiologicznej w praktyce.

3 RÓŻNE TECHNIKI DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ!
Podczas tego wydarzenia studenci mają okazję nauczyć się obrazowania nie tylko za pomocą USG, ale również RTG oraz TK.

JAKOŚĆ, KOMFORT, TECHNIKA:
Dzięki współpracy z najlepszymi producentami sprzętu oraz oprogramowania medycznego w Polsce: Poznańska Szkoła Radiologii wyposażona będzie w najwyższej jakości sprzęt USG, a także będzie możliwość trenowania diagnostyki przy użyciu stacji komputerowych. Na jeden aparat ultrasonograficzny przypada 3 studentów, a na stację 2.

Zajęcia nie odbywają się w szpitalu, a dzięki dostarczeniu sprzętu przez sponsorów w nowoczesnym, klimatyzowanym budynku Nobel Tower.

 Format 

8h kursu każdego dnia przez 3 dni!
Wszystko co powinien wiedzieć przyszły lekarz o diagnostyce obrazowej podczas swojego pierwszego dyżuru. Jest to wyjątkowe wydarzenie na skalę krajową, dającym przyszłym lekarzom możliwość zgłębienia oraz zastosowania wiedzy radiologicznej w praktyce.

3 dniowy program składa się z interesujących wykładów i warsztatów, podczas których uczestnicy będą mieli okazję poznać ogólne aspekty radiologii, zarówno teorię jak i praktykę. Seminaria są prowadzone przez doświadczonych i starannie wybranych klinicystów i radiologów w języku polskim i angielskim.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – POZNAŃSKA SZKOŁA RADIOLOGII


Tutaj prosimy załadować przygotowane dokumenty:

ZAŁADUJ WYPEŁNIONY FORMULARZ APLIKACYJNY

ZAŁADUJ LIST MOTYWACYJNY

Oświadczam, że przeczytałem/przeczytałam oraz akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności Poznańskiej Szkoły Radiologii.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RÉSONNEZ Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skibowej 42a 61-313 w Poznaniu w procesie rekrutacji na Poznańską Szkołę Radiologii, wykonanie umowy spełniającej obowiązki prawne ciążące na administratorze w postaci prowadzenia dokumentacji księgowej i podatkowej. Mam prawo dostępu do moich danych osobowych i ich edycji.

Administratorem danych osobowych jest RÉSONNEZ Sp z o.o. z siedzibą przy ul. Skibowej 42a 61-313 w Poznaniu. Dane osobowe przetwarzane są w celu korzystania z ofert lub informacji o produktach lub usługach administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i zmiany ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest potrzebny do otrzymywania ww. usług lub informacji.

Oświadczam, że wszystkie podane przeze mnie informacje są prawdziwe i kompletne, według stanu na dzień wypełnienia zgłoszenia.