RÉSONNEVet

Banner

 Ogólnopolska Konferencja Weterynaryjna:

Jesteśmy grupą studentów medycyny weterynaryjnej, która wychodzi z inicjatywą stworzenia możliwości rozwoju dla studentów, lekarzy weterynarii i wszystkich zainteresowanych!

Chcemy zjednać ludzi pragnących więcej, nie bojących się wyzwań oraz chętnych do nauki i poszerzania swoich horyzontów. Pragniemy dać studentom medycyny weterynaryjnej możliwość konfrontacji z rówieśnikami i spotęgowania możliwości rozwoju!

 

 Format 

Ogólnopolska Konferencja Weterynaryjna polega na 6-minutowej prezentacji swojej pracy naukowej (opisu przypadku lub pracy przeglądowej) i możliwości uczestniczenia w wykładach prowadzonych przez najlepszych specjalistów w Polsce!

Konferencja odbędzie się z wykorzystaniem platformy webinarowej. Stwarzamy idealną okazję do przełamania wakacyjnego lenistwa odrobiną naukowego wyzwania i dajemy szansę na sprawdzenie się i zabłyśnięcie w roli wykładającego!

Wybierz kategorię spośród: zwierząt egzotycznych, małych zwierząt (psów i kotów) i zwierząt gospodarskich (bydło, trzoda chlewna, konie). Zgłoś się do naszej Konferencji i wyślij nam abstrakt swojej pracy naukowej, a następnie zaprezentuj ją i siebie z najlepszej strony pod czujnym okiem jury.

Formularz zgłoszeniowy – I Ogólnopolska Konferencja Weterynaryjna 


Tutaj prosimy załadować przygotowane dokumenty:

ZAŁADUJ WYPEŁNIONY FORMULARZ APLIKACYJNY

ZAŁADUJ ABSTRAKT

Oświadczam, że przeczytałem/przeczytałam oraz akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności I Ogólnopolskiej Konferencji Weterynaryjnej – résonneVet.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RÉSONNEZ Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skibowej 42a 61-313 w Poznaniu w procesie rekrutacji na I Ogólnopolską Konferencję Weterynaryjną - résonneVet, wykonanie umowy spełniającej obowiązki prawne ciążące na administratorze w postaci prowadzenia dokumentacji księgowej i podatkowej. Mam prawo dostępu do moich danych osobowych i ich edycji.

Administratorem danych osobowych jest RÉSONNEZ Sp z o.o. z siedzibą przy ul. Skibowej 42a 61-313 w Poznaniu. Dane osobowe przetwarzane są w celu korzystania z ofert lub informacji o produktach lub usługach administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i zmiany ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest potrzebny do otrzymywania ww. usług lub informacji.

Oświadczam, że wszystkie podane przeze mnie informacje są prawdziwe i kompletne, według stanu na dzień wypełnienia zgłoszenia.


info@resonnez.com

Spotkanie osobiste? Spotkajmy się w Poznaniu! Prosimy uzupełnić formularz kontaktowy.